Etkinlik Hakkında (27 Nisan 2013)
Formeo olarak 27 Nisan 2013’de 3.sünü düzenleyeceğimiz İpek Kadınlar projemizin bu yılki ana temasını Kanserle Mücadele olarak belirledik. Grand Rixos Ankara otelde bir gün sürecek olan ve alanında öncü isimlerin konuşmacı olacağı seminerde; mutfağımızdan kanseri uzak tutmak için neler yapmamız gerektiğinden, Türkiye'nin zengin mutfak kültürüne değinmeye ve de İş- sosyal hayatta doğru giyinme & tenimize dost kumaşlar irdelenecek. Kanserin hayatımıza olan etkileri ve bunu mutfağımızdan ve bedenimizden uzak tutabilmemizin püf noktalarına girilecek olan etkinliğin davetiye geliri ise Ventilatör Cihazı alımında kullanılacak.'Ankara Koru Rotary Kulübünün, Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Destek Projesi (Ventilatör temini) Yararına toplanacak olan davetiye gelirleri kanser hastaları ve bebekler için bir umut olacak.

Amacımız; Duyan, dinleyen, konuşan, düşünen, farkındalığı yüksek ve en önemlisi elinden maddi veya manevi yardım etmek gelen kadınların bir araya gelecekleri bir platform oluşturmak ve bu platformda her sene gündemdeki veya gündem dışı kalmış bir sosyal konuyla ilgili bilinçlenme, bilinçlendirme ve yardım çalışmaları yaparak yaşadığımız dünyaya bir katkı sağlamak.
Bu bağlamda hem konuşmacı olarak projeye destek veren hem de etkinliğin gerçekleşmesi için bizi destekleyen firmalara teşekkür ederken, siz değerli İpek Kadınlarla faydalı ve keyifli bir etkinlik geçirmek bizim için mutluluk kaynağı olacak olacak, ipek kadınların daha da fazla artmasını sağlayacak.
catdog ad works