ZAHİDE YETİŞ İN İLK İMZA GÜNÜ İPEK KADINLARLA!
19/04/2013
ZAHİDE YETİŞ İN İLK İMZA GÜNÜ İPEK KADINLARLA!

Yıllardır Kanal D Doktorum programının sunuculuğunu başarı ile yapan Zahide YETİŞ -Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor- adlı ilk kitabıyla ilk imza gününü İpek Kadınlarla gerçekleştirecek.

 Kitabının ilk imza gününü bu özel etkinlikte duyarlı ve değerli hemcinsleri ile yapacak olmaktan mutluluk duyacağını belirten YETİŞ, etkinliğin kendine ve hayatındaki her şeye değer veren kadınların projesi olduğunu belirtiyor ve tüm kadınları tanışmaya davet ediyor.

“… Tesadüflere inanmam ben, hayatımda dokunduğum hiçbir canlının rastgele orada olduğuna da inanmam. Yapabildiğim iyiliklerde, o kişinin nasibine ulaşmasında sadece vesile sayarım kendimi. Bana yapılmış kötülüklerde de güçlü olmam ve öğrenmem için bilgelik ararım içinde. Şanslı sayarım kendimi ve bana verilenlere hep şükrederim, olmayınca da isyan etmem. Elimden, dilimden, aklımdan gelenin en iyisini yaptım der giderim. Hatalarım olmasaydı, tecrübelerim de ve elbette bu kitap da olmazdı. İşte tüm bunların toplamı olarak yaşamdan süzerek damıttığım hikayeleri sizinle paylaşıyorum…”

                                                                                                                                                                              Zahide YETİŞ

catdog ad works