ATÖLYE MODERN İPEK KADINLARLA
19/04/2013
ATÖLYE MODERN İPEK KADINLARLA

Şık ve her biri özel tasarlanan ürünlerin yaratıcısı Işıl Kasan 'Atölye Modern' bu yıl siz değerli İpek Kadınlar için de bir sürpriz hazırladı. Bu hediyeler ile 200 İpek Kadın'ın ruhuna dokunacak olan Atölye Modern'in sahibi Işıl Kasan a teşekkür ediyoruz.Bu özel günü daha sonra da hatırlamanız için hazırlanmış olan kutularımız ise sizlere ulaşmayı bekliyor!

'Tırtıl önce kozanın dış kısmını, sonra kendi vücudunun etrafını ağzından çıkan zamkla örmeye devam eder ve görünmez olur. Eğer kendi haline bıraklırsa iki üç hafta içinde kelebek haline gelerek kozayı parçalar ve dışarı çıkar.Artık o bir kelebektir ve en büyük savaşı kazanmıştır. Kelebek olarak doğaya en büyük armağanı vermiştir. Onunla doğa görsel bir şölen havasına girer. İşte artık ne kadar yaşadığının değil neler yaptığının önemi vardır.'

Her kadın da aslında bir tırtıl gibidir. Yani kendi hallerine bırakıldıklarında kozalarından çıkmayı başarıp birer kelebek olurlar.


Atölye Modern in siz İpek Kadınlar için tasarladığı bu güzel hediyeler; sizlerin birer kelebek olduğunuzu anımsamanız ve unutmamanız içindir. 

27 Nisan 2013 Cumartesi günü 3. İpek Kadınlar Etkinliğinde birlikte olabilme dileğiyle...

catdog ad works